Nowoczesne osiedle w Chojnicach

Nasza oferta to 86 mieszkań w zabudowie szeregowej z ogródkami, balkonami oraz zapleczem rekreacyjnym w postaci wspólnego placu zabaw. Świetnie docieplone ściany, najwyższej jakości okna zamontowane wg najnowszych standardów oraz inne nowoczesne rozwiązania dzięki którym możemy pochwalić się gwarancją niskich kosztów eksploatacji budynków.

Lokalizacja osiedla

Osiedle „Nowe Grunowo” usytuowane w spokojnej okolicy, w pełni zamieszkałej co potwierdza atrakcyjność lokalizcji. Do Dworca PKP zaledwie 2 min, 6 min drogi do Bramy Pomorza czy 7 min od centrum miasta. W pobliżu znajdują się:

  • przystanki autobusowe
  • pełne zaplecze handlowo-usługowe
  • ogólnodostępne boiska oraz korty sportowe
  • szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące

Wszystkie mieszkania mają przemyślany rozkład, który zapewni mieszkańcom funkcjonalność i wygodę. Oferujemy możliwość stworzenia własnego projektu aranżacji przy profesjonalnym doradztwie architekta wnętrz.

Możliwość wykończenia „pod klucz”.

Nasza oferta zawiera również możliwość wyboru materiałów wykończeniowych w cenach specjalnie wynegocjowanych dla Państwa, co ułatwi wybór i przyśpieszy poszukiwanie. Wszelkie prace wykończeniowe realizowane będą przez rzetelnych i doświadczonych wykonawców.

3w

Z myślą o naszych Klientach, mieszkania i części wspólne zostaną wykonane ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości.