Firma Toha powstała w 1992 roku. Specjalizujemy się w produkcji ogrodów zimowych, zadaszeń, fasad wykonanych z PCV, stali, aluminium oraz drewna. Aktualnie prowadzimy inwestycję polegającą na budowie mieszkań w zabudowie szeregowej w Chojnicach.

Obecnie produkcja ogrodów zimowych stanowi większą część ogółu produkcji. Pozwala to nam na obsługę dużej części rynku ogrodów zimowych w kraju. Siedzibą główną firmy jest miasto Chojnice w województwie pomorskim.

Okres istnienia firmy to czas ciągłych inwestycji, podnoszenia kwalifikacji pracowników oraz współpraca z wiodącymi producentami profili w Europie. Korzystamy z najnowocześniejszych technologii produkcyjnych zapewniając szybką realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń naszych klientów.

Szklane drzwi

Oferujemy Państwu wiedzę, doświadczenie oraz kompleksowe usługi od projektu po realizację zlecenia. Wiedza gromadzona od początku lat 90-tych, doświadczenie oraz komfortowe warunki współpracy spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Priorytetem dla nas jest wysłuchanie potrzeb Klientów, poprzez wieloletnią znajomość branży możemy sobie pozwolić na przekazanie wielu sugestii i inspiracji. Gwarantujemy, że zawsze znajdziemy rozwiązanie które będzie satysfakcjonowało naszych Klientów.

Pomiary, doradztwo, produkcja, transport i montaż czyni ofertę naszego przedsiębiorstwa w pełni zaspokajającą oczekiwania klientów.

Oranżeria